Makita GA9060R

Makita Uhlová brúska 230mm 2200W s antireštartom, GA9060R Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja. Štíhle telo prevodovky umožňuje hlbší rez. Nová generácia...
Doprava 5 €,Na sklade

230 V
Závit vretena
M14 x 2

• , zakúpené v seko.sk

• Zatiaľ spĺňa všetky moje očakávania.
  • , zakúpené v ZEPA

• Vyborna cena za kvalitnu brusku v inych obchodoch o dos drahsia.

Pohon
230 V
Závit vretena
M14 x 2

Makita Uhlová brúska 230mm 2200W s antireštartom, GA9060R

Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja.

Štíhle telo prevodovky umožňuje hlbší rez.

Nová generácia motorov s nižšou hmotnosťou a veľkosťou.

Veľký vypínač pre bezpečnú a pohodlnú prácu.

• Príkon: 2.200 W
  • Voľnobežné otáčky: 6.600 min-1
  • Brúsny kotúč: 230 mm
  • Veľkosť vretena: M14 x 2
  • Hmotnosť: 5,6 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 450 x 250 x 144 mm

POUŽIL SOM HO LEN RAZ, ZLYHAL, ALE ZÁRUKA BOLA RÝCHLO VYBAVENÁ.

• Super stroj. Môžem ho len odporučiť.
    • Nemám skúsenosti

Je to výkonný stroj, prvýkrát som ho použil na rezanie dlažby, robí svoju prácu.

• Mäkký štart, vysoký výkon, kvalita Makita.

Vynikajúci výrobok. 5 tisíc forintov drahšie ako GA6020, ale vďaka mäkkému štartu sa to oveľa viac oplatí. Tento diel odporúčam všetkým z tejto série. Z hľadiska pomeru ceny a výkonu je vo svojej triede jednoznačne najlepší.

• Vynikajúci mäkký štart, trochu ťažký, ale to je výhoda, pretože veľmi ľahko rozreže zámkovú a gressovú dosku.
    • Zatiaľ som to nezažil.

Pri renovácii domu som potreboval rohovú brúsku. Mám niekoľko výrobkov Makita, spoľahlivú a odolnú značku, preto som si ju vybral.

• Mäkký štart, silný, robustný.
    • Pomalý nábeh.

Môj starý stroj sa pokazil a kúpil som si nový. Vykonávam zámočnícke práce a rozhodol som sa kúpiť stroj na základe jeho parametrov.

• Žiadne nevýhody!
    • Žiadne.

Nebol som sklamaný, je to veľmi dobré!

• Mäkký štart, praktický dizajn, odolné komponenty.

Chcel som značkový výrobok s dobrým pomerom ceny a kvality.

• Rýchly, profesionálny, užitočný tím, stroj je perfektný! Ďakujem! : )

Hľadal som silný a spoľahlivý stroj v internetovom obchode, kde by som našiel aj príslušenstvo.

• Predĺženie záruky

Výkonný, dobrý stroj. Trojročná záruka

• Odrežte železo.
    • Nie tak zelený ako vianočný stromček.

Po zapnutí sa ozve bzučanie.