Makita GA9030X01

Uhlová brúska Makita® GA9030X01 230mm Krabica Fleksa s novou protiprachovou konštrukciou pre nasadenie v stavebníctve a priemysle Celorozsahová elektronika pre konštantné...
Doprava 5 €,Na sklade

6600 ot/min
Antivibračná rukoväť
Prídavná rukoväť

• cena pomer výkon

Zatiaľ som brúsku riadne nevyskúšal, ale kupoval som na základe 10r skúsenosti s modelom GA9020 ktorý pracoval spoľahlivo na 100%, aj sa mi zdá že pri tom 10r. modely je plynulý rozbeh jemnejší ako pri tomto novom - šklbnutie pri štarte je citeľnejšie ako na starej brúske.

• Dobrý výkon...
  • , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Kedže ste mi poslali brúsku už pokazenú tak naozaj neviem čo mám hodnotiť. Bohužial zatial nemám ani peniaze ani brúsku a zaplatil som kuriersku službu za vrátenie brúsky predajcovi.Myslim že to funguje velmi zle.

Pohon
6600 ot/min
Antivibračná rukoväť
Prídavná rukoväť

Uhlová brúska Makita® GA9030X01 230mm Krabica

Celorozsahová elektronika pre konštantné otáčky pri zaťažení

Patentované cik-cak povrstvené vinutie rotora z epoxidovej živice umožňuje na základe vysokých otáčok rotora vznik ochranného prstenca, ktorý z vinutia odstráni malé cudzie telieska a prach

Labyrintové tesnenie guličkových ložísk proti prachu a nečistote

Ozubené kolesa s tvrdokovu pre dlhú životnosť

Zvonku vymeniteľné uhlíky

Prevodová skriňa prestaviteľná po 90°

Tretí závitový otvor pre prídavnú rukoväť (M14)

Prídavná antivibračná rukoväť

Superpríruba: podložka s bezpečnostnou vôľou proti zaseknutiu

Fleksa sa dodáva v kartónovej krabici

Príkon 2400 W

Voľnobežné otáčky 6600 min-1

Priemer kotúča 230 mm

Hmlotnosť 6,3 kg

Katalógové číslo: GA9030X01 Uhlová brúska (fleksa, karbobrúska) Makita GA9030X01 230mm Krabica

Ochranný kryt

Prídavná antivibračná rukoväť

Upínacia príruba

Prírubová matica

Kolíkový kľúč

Superpríruba

Fleksa balená v kartónovej krabici

• cena pomer výkon

• Dobrý výkon...
  • , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• , zakúpené v NIKOSK

• Vysoky vykon
    • Nastavenie do ruky
    • Odolnost voci prasnosti
    • Trosku vyssia vaha, ale pri takej konstrukcii a vykone to je primerane

ODPORÚČAM

• , zakúpené v NIKOSK