Makita DGA513Z

Makita DGA513Z  18V Uhlová brúska Makita DGA513Z s bezuhlíkovým BL-motorom bez baterky, nabíjačky a kufríka Li-ion technológia. Batérie sú vhodné zo skrutkovačov Makita s Li...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,9 €99 % • 909 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €99 % • 678 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 453 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 853 neoverených recenziíĎalšie informácie

18 V
Bez aku

Makita DGA513Z  18V

Li-ion technológia.

Batérie sú vhodné zo skrutkovačov Makita s Li ion technológiou 18V 3,0Ah a 4,0Ah a 5,0Ah

Vhodné na rozšírenie existujúcej sady.

Výhody náradia Makita s BL motorom :

• zvýšená životnosť náradia aj batérie
  • menej údržby
  • viac výkonu
  • dlhšia práca na jedno nabitie batérie

Bezuhlíkový motor BL : nie je potrebná výmena uhlíkov. Pri BL motore máme nižšie ampérové zaťaženie a mešiu produkciu tepla čím dosiahneme lepší výkona náradia a zároveň znižujeme aj opotrebovanie batérie.

Základné informácie :

Li-ion technológia

Nešmykľavé teleso motora vystlané gumovou vložkou

ADT technológia = prispôsobí rýchlosť a záťaž na optimálnu úroveň

AFT technológia = vypne motor ak sa kotúč nútene zastaví

Elektrická brzda = zastaví kotúč do 2 sec.

Možnosť manuálneho nastavenia otáčok v rozmedzí 3.000 - 8.000 ot min

Indikátor stavu nabitia batérie

Mäkky štart predlžuje životnosť prevodovky

Technologia XPT umožňuje použitie v prostredi so zvýšenou prašnosťou a vlhkosťou.

Nový spolahlivý bezuhlíkový motor

Funkcia ANTIRESTART s výstražnou kontrolkou.

Voľnobežné otáčky 3.000- 8.500 min-1

Matica

Kľúč k uhlovej brúske

Super

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Regulácia otáčok, žiadne káble, čo je mimoriadne nepohodlné pri práci vonku, alebo žiadne sieťové napätie. Veľmi dobrá je aj regulácia krútiaceho momentu. Bezkartáčový motor.
    • Z ergonomického hľadiska si myslím, že je to tragické. Akumulátor je pritlačený na zápästie, ak ho používam s rezacím nožom a rezací nôž je kolmo na materiál, uchopenie je ešte horšie. Videl som ruské video, v ktorom používateľ odpojil prevodovú skriňu stroja a naskrutkoval ju späť otočením o 90 stupňov. Samozrejme, že v tejto polohe sa pri položení cievky stroj rovnako zle držal. Ak by sa batéria dala vložiť otočením o 90 stupňov, bolo by to lepšie, netrčala by tak von. Kľúč na klince, ktorý sa k nemu dodáva, je vtip, napríklad ak by som použil lamelový brúsny kotúč, znížená upínacia matica by sa nedostala k klincom, usporiadanie kľúča "v rade" je tiež "hodné" ergonómie stroja. Nechápem, prečo Makita musela zmeniť staré, osvedčené 90-stupňové usporiadanie kľúča na klince?

Čas ukáže, kedy sa gombík regulácie otáčok/potmeter zanesie prachom. Výkon je primeraný, napriek nevýhodám som si ho kúpil, pretože mám akumulátory Makita a vzhľadom na charakter práce, ktorú vykonávam, potrebujem akumulátorový stroj s premenlivými otáčkami, ale tento stroj nebude môj obľúbený. Stroj je technicky dobrý, ale vyššie opísané nedostatky výrazne tlmia moje nadšenie pre Juzzer....

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

S podobným strojom som pracoval na zahraničnom pracovisku a bol som s ním veľmi spokojný.

• Mobilita

Nič

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Regulácia otáčok, to bol hlavný cieľ, aby ste ho mohli používať pri nízkych otáčkach.

Použil som ju len na malé rezy, ale chcem ju používať hlavne na jemné brúsenie dreva. Zatiaľ som s ním spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Regulácia rýchlosti je veľmi dobrá. A brzdy sú ešte lepšie.
    • Nie je zadarmo.

Makita a dobré

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dostal som to, čo som si predstavoval. S výrobkom som spokojný

• Super mašinka presne do ruky,ľahka,
    • Kryt kotúča
    • Regulacia otáčok z brzdou
    • Veľmi profesionálne!
    • Je masívny, veľmi ľahko sa s ním pracuje. Obojstranný nôž je skvelou voľbou pre rôzne práce, napr. rezanie plastov (káblové kanály, PVC rúry, ... ) bez spálenia materiálu.
    • Inak Makita...
    • Nepochopil som dodatočný plastový chránič na disku, ale aj tak je to v poriadku.

Profesionálne, šikovné, Makita!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ľahké, rýchle brzdenie motorom, karbónový bezkartáčový motor, nastaviteľný rozsah otáčok, automatické snímanie krútiaceho momentu, jednoducho skvelé.
    • Ešte som nezažil.

Zatiaľ to funguje veľmi dobre, nemôžem o tom povedať nič zlé.