Makita 9558HN

230 V
Závit vretena
M14 x 2
Jednoručné

Akciová ponuka platná do vypredania zásob.

Výkonný motor s veľkou rezervou

Kompaktná a výkonná jednoručná uhlová brúska

Nová odolnejšie prevodovka

Novo vyvinutý moto Makita so zodpovedajúcou izoláciou k ochrane proti brousícímu prachu

S labyrintovým tesnením guličkových ložísk proti prachu a nečistote

Štíhly kryt s malým úchopným obvodom

Aretácia vretena k jednoduchej výmene kotúčov

Technické dáta:

Matica príruby,

Kolíkový kľúč,

• , zakúpené v CKD market.sk

Super uhlová brúska.

• reže brúsi čo je pre tento produkt asi najdôležitejšie
    • vypínač ktorý Vás po celodennej práce dostane do stavu zúrivosti

neodporúčam zámočníkom ktorí musia v priebehu dňa niekoľko desiatok krát za sebou zapínať brúsku prídete o palec myslel som že to nebude také zlé ale už som chcel s ňou praštiť o zem má šťastie že je nová ale už vidím čo ma čaká v ďalších dňoch, bezpečnosť na prvom mieste ale nie tak aby bránila v práci

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Pomer cena-kvalita

Z

• Všetko ide ako má
    • Treba si zvyknúť na zapínanie

Odporúčam

• , zakúpené v Profinaradie

ľahká,nie príliš hlučná a výkonna flexa za rozumnú cenu

• -dostatočný výkon
    • -ľahké jednoručné náradie s dobrou ergonómiou
    • -veľmi tichý chod
    • -uhlová prevodovka takmer bez vôle
    • -elektrické ručné náradie profi triedy v dobrej cene
    • -nepraktický vypínač,ťažko sa zapína

Okrem vyššie kladov a záporov chcem podotknúť,že vlastním aj ďalšiu uhlovú brúsku o výkone 2000wat od výrobcu MAKITA a som s touto brúskou veľmi spokojný.Používam ju hlavne na rezanie oceľových profilov.Potreboval som však aj ľahkú brúsku na obrusovanie zvarov ,preto som si objednal túto brúsku MAKITA 9558HN.
    Je to všetko náradie profi triedy,tým sa odlišuje od ostatných hoci lacnejších konkurečných strojov,z ktorých som tiež niekoľko vyskúšal.
    Oplatí sa trochu priplatiť a máte profi stroj dobrej značky MAKITA, ktorý niečo aj vydrží.
    Kúpu strojov od tohto výrobcu odporúčam aj iným.

• ľahká
    • dostačujúci výkon
    • Makita-kvalita

Kto nepotrebuje výkonnejšiu odporúčam

• , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

proste Makita

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Je dobre uchopyteľná na do jednej ruky
    • Má výborný výkon.
    • Má veľmi nízku hlučnosť

Mám tento istý typ od roku 2008. Stále funkčný
    Preto som si ho objednal znovu.