Makita GA9040RF01

TOP 44 v kategórii Brúsky

Makita GA9040RF01

Makita GA9040RF01 Uhlová brúska 230 mm, 2600 W Antivibračná rukoväť a superpríruba Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja Obmedzovač momentu pre bezpečnú...
Doprava 5 €,Na sklade

Prídavná rukoväť
Závit vretena

• Super
  • , zakúpené v HOBBY-Németh

Kabel by mohli davat aspon o meter dlhsi, nielen 2,5m, niekedy to hneva.
    Inak spokojnost. Dufam, ze bude aj o par rokov, kedze citit z toho stroja odolnost a spolahlivost. Tak mozno o niekolko rokov by to bolo spravodlivejsie hodnotit

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Ok

Prídavná rukoväť
Závit vretena

Makita GA9040RF01 Uhlová brúska 230 mm, 2600 W

Antivibračná rukoväť a superpríruba

Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja

Obmedzovač momentu pre bezpečnú prácu

Antivibračná zadná rukoväť otočná o +- 90 stupňov

Dokonalá prachotesná konštrukcia

Cik-cak povrstvenie rotoru a práškové povrstvenie statoru

Protiprachová konštrukcia ložisiek

Robustná prevodovka pre dlhú životnosť

Skriňa prevodovky otočná do 4 polôh po 90°

Technické parametre:

Príkon 2.600 W

Voľnobežné otáčky 6.600 min-1

Priemer brúsneho kotúča 230 mm

Veľkosť vretena

Hmotnosť 6,9 kg

Rozmery (D x Š x V) 503 x 250 x 140 mm

Dodávané príslušenstvo: 122891-0 Kryt kotúča162264-5 Antivibračná rukoväť192227-7 Superpríruba224543-0 Matica782407-9 Kľúč k uhlovej brúske

Predĺžte si záruku na 3 roky! stačí sa zaregistrovať na stránke Makita.

Špecifikácia:

Hmotnosť 6,9 kg

Rozmery (D x Š x V) 503 x 250 x 140 mm

• Super
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • V súčasnosti neexistuje žiadna výhoda oproti iným strojom.
    • Bohužiaľ už nie je japonskej výroby, najmä kovové povrchy sú nedbalé, príprava farby je nedbalá a rumunská kvalita nie je veľmi dobrá.

Na základe pôvodnej japonskej kvality

• Dobrá značka, zatiaľ nesklamala
    • Zatiaľ žiadne

Potrebujete

• Cena vášho drahého zariadenia Makita
    • Nemôžem

Ešte som nemal uhlovú brúsku Makita 2600w, potreboval som ju na prácu

• , zakúpené v HOBBY-Németh

Kabel by mohli davat aspon o meter dlhsi, nielen 2,5m, niekedy to hneva.

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Ok

• Výkon brúsky je značný, pri plnej záťaži ani nespomalí.
    • Plynulé rozbiehanie.
    • Je to MAKITA
    • Trochu väčšia váha (7,7 kg s kotúčom)

Potreboval som rozrezať betónový panel a nechcel som s tým trápiť. Tak som sa rozhodol zohnať si niečo čo mi to uľahčí.
    Keď som začal rezať, tak som bol prekvapený s akou ľahkosťou sa zarezávala do tvrdého panelu. Že som prerezal aj železnú výstuhu v betóne som zistil, až keď som si prezeral rez. Diamantový kotúč vydržal.
    Teraz ešte budem rezať drážky na elektrické káble a už sa teším.
    Nie je najľahšia, ale svojim výkonom isto presvedčí, a tu váhu beriem ako fakt.
    Volil som Makitu, lebo mám dobré skúsenosti s iným náradím tejto značky. A opäť nesklamala.
    Tak komu nevadí trochu vyššia váha a bude mať dobrý rezný kotúč, isto nebude sklamaný.

• , zakúpené v Profinaradie

• Výkon
    • Robustnosť
    • Značka
    • Zaručený servis
    • Váha
    • Hlučnosť prevodu
    • Zdá sa mi ,že výrobca šetrí mazivom do prevodovky.
    • Pomerne veľký odber prúdu mimo zaťaženia.

Pod rukami mi odišlo niekoľko lacných strojov.
    Rozhodol som sa kúpiť niečo čo vydrží viac ako desať rezných kotúčov .
    Pre jeho pomerne veľkú váhu ho zatiaľ z úctou obchádzam a zbieram odvahu.
    Áno , chlapom presahujúcich váhou 100 kg. Dobre posilujúcim. Pri výbere s fotografie sa nezdá 6 až 10 kg nejak veľa ,držať to v rukách je o niečom inom. Pri ďalšom nákupe si dám ,pozor a uprednostním stroj z menším výkonom a menšou váhou.