Extol Premium AG 125 l

230 V

• , zakúpené v Euroshopy.sk

zatiaľ som nevyskušal nemal som priležitosť

• , zakúpené v ZEPA

• výrobok spĺňa moje predstavy, som spokojný, teší ma , že tento výrobok nie je dovezený z Číny ako produkty jemu podobné.

V mojom rozhodnutí bol prednostný výber, že výrobok spĺňa moje nároky domáceho kutila a teší ma, že výrobok je z "domácej produkcie" v primeranej cene.

• , zakúpené v MADMAT

• dobrá rukoväť, dobré zapínanie, porovnateľná vo svojom výkone a v parametroch s ostatnými značkami
    • maličkosti

1050 W
Pre ľavákov
Napätie
230 V

Výkonná brúska určená aj na ťažšie rezacie a brúsne práce a čistenie materiálov oceľovými kartáčmi.Špeciálna povrchová úprava povrchu stroja Rubber Paint, ktorá nielenže tlmí vibrácie, ale aj zaručuje istý kontakt so strojom nech ho uchopíte akokoľvek.   napätie/frekvencia: 230V/50Hz príkon: 1050W priemer kotúča: 125mm závit vretene:

M14 otáčky: 11000/min vnútorný priemer: 22,2mm závit rukoväte:

• , zakúpené v MADMAT

• maličkosti

som spokojný na moje činnosti mi vyhovoje

• , zakúpené v ZEPA

• super cena, dobrý výkon
    • zatiaľ nič

- výborná cena