Black & Decker KG701

710 W

• dobrá cena,ľahká práca

odporúčam,dobrá cena,ľahká práca

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• dobra cena.hobby naradia.

parametre vyrobku vyhovuju mojim predstavam.s produktom som zatial velmi spokojny pouziva sa dobre.tento produkt by som odporucil aj ostatnym pretoze na to pouzivanie co ja pouzivam je spolahlive a dobre sa snim pracuje.

Typ brúsky
uhlové
Max. priemer kotúča
115 mm
Príkon
710 W

Uhlová brúska Black a Decker KG701 115mm 710W

Výkonný motor na vykonanie širokého rozsahu úkonov rezania a brúsenia.

Ochranný kryt pre manipuláciu bez použitia náradia poskytuje pri rôznych úkonov Optimálne ochranu pred odlietavajúcimi iskrami.

Bočná rukoväť.

Použitie

Rezanie kovovývh trubiek

Odstraňovanie hrdze zkovových povrchov odstraňovanie návarov

Škrabanie malty zcihlových škár

• Hĺbka cm: 32.40

• dobrá cena,ľahká práca

odporúčam,dobrá cena,ľahká práca

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• dobra cena.hobby naradia.